Медиасет.мк

#ФОКУС

Апасиев: „Добро утро на сите, освен на Командант Филџани“

Лидерот на Левица, Димитар Апасиев по вчерашниот инцидент во собранието, утрово објави статус во кој им посака добро утро на своите следбеници, освен на пратеникот Арбр Адеми.

„Добро утро на сите, освен на Командант Филџани – Варваринот“, напиша Апасиев

Трендинг

На почеток
error: