Connect with us

Hi, what are you looking for?

Mediaset.mk

ФОКУС

Девојче, родено со одвај 800 грама е вистински херој на одделението за Интензивна нега при Универзитетската Клиника за детски болести во Скопје Целиот медицински...

ФАЦИ

Познатиот македонски естраден новинар Зоран Василевски, или на јавноста попознат под прекарот Зоки – Фаци гостуваше во емисијата „Жешко столче“. Според него најголем инфлуенсер...

error: