Connect with us

Hi, what are you looking for?

Mediaset.mk

ФАЦИ

Пејачот Огнен Здравковски, внук на починатиот виолинист, вокален изведувач и професор, маестро Зоран Џорлев, објави неколку слики со својот вујко и му оддаде почит...

ФАЦИ

Maкедонскиот пејач Александар Тарабунов ја промовираше својата нова песна „Безвременска“. Тарабунов е автор на музиката и аранжманот, а учествувал и во пишување на текстот...

АКТУЕЛНО

Диего Марадона беше погребан далеку од очите на јавноста, но телото на славниот фудбалер остана без срцето. Оваа сензационална информација ја објави угледниот аргентински...

ФАЦИ

Капитенот на фудбалската репрезентација Горан Пандев, е маж на годината за 2020 година. Пандев доби најголем број на лајкови на официјалната „Фејсбук“ страница на...

error: