Connect with us

Hi, what are you looking for?

Mediaset.mk

ТРЕНД

Српскиот актер Милош Биковиќ доби руско државјанство. Информацијата беше објавена на официјалниот портал за правни информации на Русија, ја потврди и актерот на „Инстаграм“....

ТВИТЕР

Македонија Пат повторно снегот ги изненади!!Тие го очекуваа во Мај 😳 pic.twitter.com/cFkqrDT0eO — Мишко (@Misko50misko) February 13, 2021 Македонија пат на терен. pic.twitter.com/74QWiZHsQr —...

ТВИТЕР

Заврна снег во Македонија, а на улиците во нашата држава се користи најнова технологија за чистење на истиот. На ваква технологија можат да ни позавидат и светските...

error: