Connect with us

Hi, what are you looking for?

АКТУЕЛНО

Азис ја откри должината на пенисот, но и дека платил 100 илјади евра за пластични операции

Во јавноста од секогаш важи за бугарски фолк крал, а иако некои го мразат, сепак, му ја слушаат музиката. Низ годините направи десетици различни корекции на себе, се трансформираше од маж во жена и обратно. Легендарниот Азис сега изгледа непрепознатливо, а во изминатите 20 години има направено 30 операции. Музичарот има операција и желудник по што драстично ослабе.

Откако си ги пополни градите со помош на филтри, ромскиот славеј одеднаш стана зависен од друг каприц поврзан со неговиот изглед. Азис пресади влакна на градите.

„Јас скоро ги отсеков ушите, тие почнаа да се опуштаат поради обетките. Усните ми се направени, лицето е направено, веѓите се направени. Доаѓаме до градите, и тие се обликувани. Бицепс, трицепс, долните бутови, мојот хирург ми го направи стомакот неколку пати. И стигнуваме до пенисот “, раскажа кралот фолкот за сите свои операции.
Скандалозниот изведувач беше гостин заедно со пластичниот хирург д-р Николај Георгиев, кај кого се разубавуваше.

Азис му понуди на водителот да ја провери големината на неговото машко достоинство, кое го поправил двапати и го продолжил на импресивни 24 см.

Advertisement. Scroll to continue reading.

„Ако не одиш и не допреш, мислам дека не сте вистински водител“, рече д-р Георгиев на Николаос, кој немаше каде да бега освен да ги пикне радеце во пантолоните на гостинот.

error: