Connect with us

Hi, what are you looking for?

ТРЕНД

Дара Бубамара за 12-роденден на синот, му купила поклон од 150 илјади евра

Пејачката Дара Бубамара го прослави роденденот на својот Констатин кој го има од бракот со Милан Кесиќ.

Имено, наследникот на Дара наполни 12 години, а пејачката се потруди да му направи забава во кругот на најблиските.

Таа на Инстаграм покажа дел од атмосферата на прославата, а потоа покажа што го почестила својот син за роденден.

Имено, Дара снимаше телефон, па најверојатно е наменет за нејзиниот наследник.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Исто така, се зборуваше дека пејачката на својот син за 12иот роденден му купила стан од 150 000 евра, но таа не ги коментираше овие пишувања.

Дара својот син го израдува со роденденска торта во облик на терен.

error: