Connect with us

Hi, what are you looking for?

ФАЦИ

(ФОТО) Гавазова во секси костим позираше со ќерките

Фолк пејачката Сузана Гавазова е во Струмица заедно со сопругот и своето семејство. Таа постојано е актуелна на социјалните мрежи и открива дел од нејзиното секојдневие , а нејзините фотки често го привлекуваат вниманието на јавноста. Па така и новата фотка, беше доволна причина за муабет, откако Гавазова се сликаше во комбинизон и со стајлинг во кој посетува на Индијанка. „Секси Сузе и без танга возбудува на Инстаграм “, кометираат на социјалните мрежи.

error: