Connect with us

Hi, what are you looking for?

ФАЦИ

(ФОТО) Игор Џамбазов ја објави последната фотографија со целото семејство

Глумецот и шоумен Игор Џамбазов на „Инстаграм“ ја објави последната заедничка слика со дедо му Петре Прличко, баба му Нада и неговите родители, Александар и Анџе Џамбазови. Тој откри дека фотографијата е направена 1993 година.

Пејачките Калиопи и Тамара Тодевска беа воодушевени од семејната фотографија на Игор и напишаа дека е легендарна.

error: