Connect with us

Hi, what are you looking for?

ФАЦИ

(ФОТО) Слаткар на прошетка со синот

Македонскиот хип-хоп изведувач Марко Маринковиќ – Слаткар и неговата сопруга Сања Николиќ кон крајот април станаа родители и го добија синот Моша.

Тиe не се активни на социјалните мрежи и многу ретко објавуваат фотографии од приватноста. Сепак, Слаткар на Инстаграм објави фотографија од него и синот додека се шетаат во природа.

Advertisement. Scroll to continue reading.
error: