Connect with us

Hi, what are you looking for?

ТВИТЕР

Го заплескаа Венко, откако Вучиќ му направи „доџи јуче“

Твитерџиите и овојпат не му остаа должни на минситерот Венко Филипче:

Advertisement. Scroll to continue reading.

 

 

 

Advertisement. Scroll to continue reading.

error: