Connect with us

Hi, what are you looking for?

АКТУЕЛНО

ВИДЕО: Лепа Брена направи судар

Српската пејачка легенда, Лепа Брена, направи судар на паркинг, откако пазареше козметика во веледрогерија. Таа излезе од автомобилот, сама направи увид, сликаше селфи со девојката во чиј автомобил удри и замина. Но, тоа не е се…

error: