Connect with us

Hi, what are you looking for?

АКТУЕЛНО

Ким Кардашијан ги израдува фановите со секси фотографии во бикини

Ким Кардашијан сними нов провокативен едиторијал. Имено, таа беше фотографирана во џакузи, а беше облечена во минијатурно бикини.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Advertisement. Scroll to continue reading.

Ким објави две фотографии на социјалните мрежи, а за само 3 часа, откако ги објави на Инстаграм, доби скоро 3 милиони лајкови.

Advertisement. Scroll to continue reading.
error: