Connect with us

Hi, what are you looking for?

#ФИТ

Што ќе се случи доколку цел месец вежбате планк?

Популарната вежба „планк“ е одлична за затегнување на стомачните. Не бара ништо посебно, само трпение. Но, што ќе се случи доколку ја вежбате секој ден цел месец?

Click to comment

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

error: