Connect with us

Hi, what are you looking for?

ФАЦИ

(ВИДЕО) Џамбазов му посвети песна на Марадона

Познатите и фановите се простуваат од фудбалската легенда Диего Армандо Марадона преку заедички фотографии, а споделуваат и видеа од неговите најдобри фудбалски моменти.

Еден од нив е и нашиот актер и шоумен Игор Џамбазов, кој му посвети песна во свој стил.

Збогум, Диего Армандо“, напиша тој под видеото.

 

View this post on Instagram

 

Advertisement. Scroll to continue reading.

A post shared by Игор Џамбазов (@igordzambazov)

error: