Connect with us

Hi, what are you looking for?

АКТУЕЛНО

ВИДЕО: Кога Карлеуeша ќе го види ова, тешко Вики…

Не е ништо ново ако кажеме дека Јелена Карлеуша обожава да ја омаловажува пејачката Вики Миљковиќ за време на шоуто „Ѕвездите на Град“. Речиси во секоја емисија, Карлеуша не испушта шанса да го направи тоа и да употреби навреди кон српската ѕвезда.

Српски „Папарацо лов“, ја улови Вики како турка „југо“ со Сузана Јовановиќ, жена на Саша Поповиќ. Зошто? Видете…

Advertisement. Scroll to continue reading.
error: