Connect with us

Hi, what are you looking for?

АКТУЕЛНО

(ФОТО) Џеј Ло во танга на плажа без филтер и фотошоп

Поп-ѕвездата Џенифер Лопез беше фотографирана од папараците како се релаксира на море и со својата „извајана“ фигура привлече внимание.

На сликите, Џенифер носи едноделен црн костим за капење кој ја истакнува нејзината фигура, а глетката на обликуваниот задник ги полуде нејзините фанови.

Познато е дека Лопез ја одржува својата форма со редовни тренинзи, а на изгледот и покрај тоа шти има 51 година можат да и позавидат и многу помлади девојки.

Advertisement. Scroll to continue reading.
error: