Connect with us

Hi, what are you looking for?

ФАЦИ

(ФОТО) Среде пандемија Лоба ужива во Дубаи

Пејачката Викторија Лоба веќе неколку дена е во Дубаи. Дека се забавува и додека трае пандемијата, Викторија покажа со сликите и видеата што ги објавува на својот „Инстаграм“.

Но, Лоба и во Дубаи ги почитува мерките за заштита од короната, па на повеќето фотки што ги објави носи маска, како што налагаат правилата.

Advertisement. Scroll to continue reading.
error: