Connect with us

Hi, what are you looking for?

#ФАЦИ

ВИДЕО: Мицкоски освен што се лекувал, правел и други работи на Инфективна

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во вечерашното издание на „Клик Плус“ на ТВ21 го искажа своето искуство на Инфективната клиника каде беше хоспитализиран со коронавирус.

error: