Connect with us

#ТВИТЕР

ВИДЕО: Шилегов и свирна на Симона, па твитерџиите му свирнаа на Шилегов

#ТВИТЕР

Од кај ја купи Маричиќ маичката за на плажа, како манекен изгледа?

Continue Reading

#АМАЗОШТО

„Рашковски искочи најдомаќин во цела Влада, од евтино Мексико отиде во уште поевтино – Шутка“, врие коментари по притворот


По вчерашното спроведување на ексгенералниот секретар во Владата, Драги Рашковски од дома во затворот во Шутка, социјалните мрежи вријат со коментари. Дел од нив пренесуваме:

 

Извор: Скопје1.мк

Continue Reading

#АМАЗОШТО

Македонија пат не е изненадена, туку запрепастена: Со солило за сирење ли прскаат за да ги одмрзнат улиците?

Continue Reading
Advertisement

Инста

Facebook

Facebook

Трендинг

Copyright © Mediaset.mk / 2020

error: