Connect with us

Hi, what are you looking for?

#АМАЗОШТО

По вчерашното спроведување на ексгенералниот секретар во Владата, Драги Рашковски од дома во затворот во Шутка, социјалните мрежи вријат со коментари. Дел од нив...

#АМАЗОШТО

Македонија Пат повторно снегот ги изненади!!Тие го очекуваа во Мај 😳 pic.twitter.com/cFkqrDT0eO — Мишко (@Misko50misko) February 13, 2021 Македонија пат на терен. pic.twitter.com/74QWiZHsQr —...

#АМАЗОШТО

Заврна снег во Македонија, а на улиците во нашата држава се користи најнова технологија за чистење на истиот. На ваква технологија можат да ни позавидат и светските...

#АМАЗОШТО

Твитерџиите и овојпат не му остаа должни на минситерот Венко Филипче: 😳А бе кај све, ме заборајфте.——👉Вучич му направи “доџи јуче”. pic.twitter.com/NiBS4wPt2q — ⭐️Ди///е⭐️...

Advertisement
Advertisement

#АМАЗОШТО

Владата на седнца донесе одлука Стојанче Ангелов да го именува за в.д. директор на Центарот за управување со кризи. Ова се дел од коментарите на твитерџиите....

#АМАЗОШТО

Поп-пејачката Тамара Тодевска под градите ја истетовира строфата од химната што ја згреши пред една година на настапот во американската амбасада. „Гоце Делчев, Питу...

#АМАЗОШТО

Ниту градоначалникот на Центар, Саша Богдановиќ не остана поштеден од страна на твитерџиите, кои по неговата свадба на која имаше принцеза и витез, го...

#АМАЗОШТО

Лавина реакции на сметка на Собранието, откако, со потпис од Талат Џафери се набавија 100 лаптопи. Набавката доаѓа во време кога илјадници ученици немаат...

error: