Connect with us

Hi, what are you looking for?

ФАЦИ

(ВИДЕО) Зоки – Фаци: Не може некоја к*рвичка од улица со фушарај патики да биде инфлуенсерка

Познатиот македонски естраден новинар Зоран Василевски, или на јавноста попознат под прекарот Зоки – Фаци гостуваше во емисијата „Жешко столче“. Според него најголем инфлуенсер во Македонија е Лила.

„За мене најголем инфлуенсер во Македонија е Лила. 20 и кусур години е телевизиско лице, има што да им покаже на младите кои доаѓаат сега. Не може некоја к*рвичка од улица сега, застанала со фушарај патики да се понаша дека тоа треба да го купам затоа што ти го рекламираш. За мене тоа се мочли, кои апсолутно немаат грам школо за тоа, немаат професија“, изјави Зоки – Фаци.

Advertisement. Scroll to continue reading.

error: