Connect with us

Hi, what are you looking for?

ТВИТЕР

„Викенд без ДДВ важи за фризерницата на Лидија Димова?“, прашуваат на „Твитер“

Фризерско студио лоцирано во Аеродром, изминативе три години добивало грантови од над 270.000 евра преку програмата „Еразмус+“, која ја спроведува Националната агенција за европски образовни програми и мобилност, чиј директор е Лидија Димова, објави „А1он“.

Оваа вест предизвика лавина реакции на социјалните мрежи а ова се дел од нив:

error: